800 333 310 phone info@hesti.cz letter

Kariéra

Chcete být součástí našeho týmu?

Zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail: holbova@hesti.cz

do pole PŘEDMĚT napište pozici, o kterou máte zájem.

HLEDÁME:

Mechanik – pobočky: PRAHA Stodůlky, CHOMUTOV, Hradec Králové, Liberec

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici mechanik
Náplň práce:

  • Diagnostika, opravy a údržba nákladních vozidel.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru, praxe výhodou!
  • spolehlivost a zájem o práci v oboru
  • kladný přístup ke školení a dalšímu vzdělávání v oboru
  • řidičský průkaz typu B (C výhodou)

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce s novými vozidly a nejnovější diagnostikou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování

Termín nástupu: dle dohody

NA NAŠI NOVOU POBOČKU V LIBERCI hledáme kolegy na pozici:

- obchodní zástupce

- servisní technik

- automechanik

Požadujeme:

Nabízíme:

Nástup možný ihned.