Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Brzdy 2022 a další originální náhradní díly MAN

Brzdy 2022 a další originální náhradní díly MAN photo

E-shop na náhradní díly KRONE mimo provoz -  pro objednávku dílu prosím volejte: 724 055 963

Náhradní díly

Zajistíme pro Vás originální náhradní díly od všech našich dodavatelů a subdodavatelů. Co možná nejkratší termín dodání je pro nás prioritou. Všechny naše pobočky mají široké skladové zásoby.
Centrální sklad celé skupiny se nachází v Praze a má k dispozici více než 10 000 položek skladových náhradních dílů.
Veškeré originální náhradní díly distribuované v rámci HESTI GROUP mají jasný původ a špičkovou kvalitu, což dokládá i záruka na všechny zakoupené náhradní díly v trvání 12 měsíců. 

Originální díly MAN® představují vždy první volbu.

Originální díly MAN® Vám dávají jistotu, že si odvezete nejvyšší kvalitu. Jsou vyráběny podle vnitřních norem společnosti MAN, jsou pečlivě kontrolovány z hlediska dodržování našich kvalitativních norem a přesvědčí vás nejvyšší spolehlivostí a hospodárností. Navíc máte záruku dvacet čtyři měsíců s celosvětovou platností. To je kvalita, na kterou je spolehnutí.

Logistika dílů „just in time“.

Aby byly v případě závady co nejkratší prostoje, mají servisní střediska MAN na skladě průměrně 8 000 originálních dílů – také pro starší modely a speciální vozidla. 95 % všech chybějících speciálních dílů se do servisu dodává co možná nejrychleji přes noc prostřednictvím střediska European Logistic Center (ELC), zřízeného společností MAN. Optimální logistické procesy vám přinášejí kratší dobu přijetí objednávky i dodací lhůty a dále kratší dobu setrvání vozidla v servisu.

Vaše výhody:

 • Originální díly MAN® v souladu s nejnovějším technickým vývojem
 • Kvalita MAN díky nejnovějším technologiím
 • celosvětová záruka na originální díly
 • Na skladě díly pro všechny typy vozidel MAN – také pro starší modely a speciální vozidla
 • Dodávka dílů přes noc prostřednictvím střediska European Logistic Center
 • Vozidla MAN si zaslouží Originální díly MAN - nyní s dvouletou zárukou!

V rámci záručního případu za Vás uhradíme následující náklady: 

 • Náklady na práci a díly přímo spojené s odstraněním závady nebo výměnou poškozeného dílu.
 • Náklady na montáž a demontáž* - pouze v případě instalace dotčeného dílu v autorizovaném servisu MAN.
 • Některé dodatečné náklady mohou být uplatněny po dalším přezkoumání jako projev dobré vůle, např. náklady na odtah, příplatky za servis o víkendu/v noci, opravy na místě poruchy (příjezd na místo mobilní dílnou), kurýrní službu atd..

Více informací v letáku zde.

 


Originální díly MAN® ecoline. Ekonomicky a ekologicky výhodné.

Originální díly MAN® ecoline jsou výměnné díly, které jsou podle norem pro Originální díly MAN® znovu recyklovány, buď samotnou firmou MAN, původním výrobcem (OES), nebo externím zpracovatelem. To znamená, že díl použitý již na některém z vozidel MAN je kompletně přepracován a opotřebené díly se zásadně vyměňují. Díky této intenzivní recyklaci odpovídá kvalita Originálních dílů MAN® ecoline kvalitě úplně nových originálních dílů MAN. Proto také poskytujeme stejné záruční plnění, jako na nové Originální díly MAN®.

Originální díly MAN® ecoline

 • umožňují údržbu vašeho vozidla při zachování jeho časové hodnoty, protože nižší náklady na opravy a údržbu vozidla následně snižují celkové náklady vlastníka, Total Cost of Ownership (TCO).
 • vracejí vozidlo rychleji zpět na silnici, protože výměna dílů je rychlejší než oprava.
 • jsou naprosto kvalitní, neboť to jsou originální díly MAN a mají kvalitu nových dílů, protože procházejí 100% kontrolou.
 • jsou spolehlivé, protože splňují stejné specifikace jako nové Originální díly MAN®, vč. stejně poskytovaného záručního plnění.
 • udržují hodnotu vozidla, protože vozidlo zůstane MAN – po celo dobu životnosti.
 • jsou šetrné k životnímu prostředí, protože recyklace šetří zdroje a snižuje také hodnoty CO2.
 • šetří čas a pořizovací náklady, protože jsou dostupné v každém servisním místě MAN.
 • jsou technicky vždy na nejnovější úrovni.
 • poskytují stejnou jistotu nákupu jako Originální díly MAN®.

Napište nám

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

Máte zájem o naše služby nebo produkty?

Sjednat schůzku