Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Spojky 2022 a další originální náhradní díly MAN

Spojky 2022 a další originální náhradní díly MAN photo

E-shop na náhradní díly KRONE mimo provoz -  pro objednávku dílu prosím volejte: 724 055 963

O nás

Hesti Group je společnost s více než 30-letou tradicí. Široký prodejní program najde řešení pro téměř každého dopravce. 

Hesti Group je společnost s více než 30-letou tradicí. Široký prodejní program najde řešení pro téměř každého dopravce. Prodejní program společnosti Hesti nabízí nejen nové, ale také ojeté vozy s garancí původu, plně servisované v autorizovaných dílnách.

HESTI GROUP je nejen největším partnerem MAN v ČR, ale současně zastupuje na našem trhu i návěsové výrobce  - KRONE, STAS, LANGENDORF, NOOTEBOOM, OMEPS a D-TEC. Široké portfolio je doplněno  servisem vozidel Volkswagen.

 

Servisní síť HESTI GROUP najdete po celé České republice, pokrývá nejdůležitější regiony a spádové oblasti. Hlavní náplní její činnosti je autorizovaný servis výše uvedených značek, které na českém trhu společnost HESTI zastupuje či v rámci distribuční smlouvy prodává. V pražském servisu ve Stodůlkách se nachází také autorizovaný servis VOLSKWAGEN pro osobní i užitková vozidla. Servisní aktivity se neomezují pouze na tato vozidla, součástí jsou i opravy nápravových agregátů hlavních evropských dodavatelů, stejně jako opravy systémů EBS všech hlavních výrobců a další aktivity typické pro tuto oblast činnosti. Samozřejmostí všech poboček jsou servisní telefonní linky HELP LINE: Jsme tu pro Vás 24 hodin 7 dní v týdnu!

Součástí společnosti je i vlastní výrobní závod G.T.S. Poběžovice založený v roce 2002. Hlavní náplní G.T.S. je výroba nástaveb na užitková vozidla a výroba přívěsů o celkové hmotnosti od 5,5 do 18 tun. Nabídka nástaveb zahrnuje sortiment od plachtových konstrukcí na užitková vozidla, přes skříňové, chladírenské a mrazírenské nástavby, po velkotonážní přívěsy a velkoobjemové soupravy v různých provedeních, včetně nejrůznějších doplňků, které můžete v dopravě potřebovat. V Poběžovicích jsou připraveni splnit i speciální přání zákazníků a doplnit nástavby o různá specifická vybavení.

Všechny výrobky jsou homologovány dle evropských směrnic a není tedy problém se s nimi vydat kamkoliv po Evropě. Nutno zdůraznit, že jsou plně dodržovány legislativní normy a předpisy. Samozřejmostí jsou i odborné konzultace před vlastní realizací výroby nástavby či přívěsu.

Díky širokému záběru aktivit nabízí Hesti Group komplexní řešení pro Vaši dopravní společnost.

 

Máte zájem o naše služby nebo produkty?

Sjednat schůzku